Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet informatic APLxPERT- Contabilitate Bugetara

Număr anunț
DA20431916
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC SPIRU HARET MOINESTI (CUI 4278000)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
23.05.2018 16:08
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.