Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VOPSEA CASABELA ALB 0.75L
- Număr anunț
- DA20429110
- Autoritate contractantă
- Teatrul Dramatic I.D. Sirbu (CUI 2664650)
- Furnizor / câștigător
- CLASIMA CONSTRUCT SRL (CUI RO15955022)
- Cod CPV
- 44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 32,76 RON
- Valoare atribuită
- 32,76 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 14:12
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 15:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
32,76 RON
din 32,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro