Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Unitate de imagine pentru copiator Konica Minoltacilindru, developer, lamela stergere, 2 seal, 2 rol
- Număr anunț
- DA20441940
- Autoritate contractantă
- Scoala gimnaziala"GEORGE ENESCU" Navodari (CUI 4700970)
- Furnizor / câștigător
- NS COPIERS SRL (CUI RO10891203)
- Cod CPV
- 30125000-1 · Piese si accesorii pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 652 RON
- Valoare atribuită
- 652 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 13:36
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 14:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
652 RON
din 652 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro