Ofertă acceptată Cumpărare directă

Revizie si lucrari mecanice

Număr anunț
DA20435294
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Jandarmi Judetean Cluj - UM 0701 Cluj-Napoca (CUI 4305946)
Furnizor / câștigător
DACIA SERVICE CLUJ FELEAC SA (CUI RO4636303)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.665,74 RON
Valoare atribuită
1.665,74 RON
Data publicării
24.05.2018 09:55
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.665,74 RON

din 1.665,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.