Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATII LA BV10CIR
- Număr anunț
- DA20429025
- Autoritate contractantă
- INSPECTIA DE STAT PENTRU CONTROLUL CAZANELOR, RECIPIENTELOR SUB PRESIUNE SI INSTALATIILOR DE RIDICAT - ISCIR (CUI 9731330)
- Furnizor / câștigător
- AUTOKOV SRL (CUI RO11735849)
- Cod CPV
- 50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.388,22 RON
- Valoare atribuită
- 1.388,22 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 14:10
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.388,22 RON
din 1.388,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro