Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE RENAULT TRAFIC A3264

Număr anunț
DA20427807
Autoritate contractantă
Unitatea Militara 01812 (CUI 24352365)
Furnizor / câștigător
REDAC SRL (CUI RO11392104)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.650,23 RON
Valoare atribuită
4.650,23 RON
Data publicării
23.05.2018 13:30
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.650,23 RON

din 4.650,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.