Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spray degripant WD-40 la 400 ml.

Număr anunț
DA20430855
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MARAMURES (CUI 3627323)
Furnizor / câștigător
OTELU-CM SRL (CUI RO2194280)
Cod CPV
24951100-6 · Lubrifianti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65,40 RON
Valoare atribuită
65,40 RON
Data publicării
23.05.2018 15:12
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

65,40 RON

din 65,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.