Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 33,8% sub estimat

SERVICIUL STANDARD - primul kg local (loco)

Număr anunț
DA20433055
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASANESC REGELE CAROL I COSTESTI (CUI 5172597)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
Cod CPV
64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
135,25 RON
Valoare atribuită
89,50 RON 33,8% sub estimat
Data publicării
24.05.2018 08:15
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

89,50 RON

din 135,25 RON estimat 33,8%

Adjudecat la 66,2% din estimat · economie 45,75 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.