Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montaj autocolante pentru autoturismele CNLR SA

Număr anunț
DA36271330
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI 12397185)
Furnizor / câștigător
ATLAS MEDIA PRODUCŢIE S.R.L. (CUI 31264681)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
148.125 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
09.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148.125 RON