Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii de inchiriere scenotehnica, sistem de lumini, sistem de sunet si LED

Număr anunț
DA20430313
Autoritate contractantă
OPERA ROMANA CRAIOVA (CUI 4553186)
Furnizor / câștigător
SET UP SRL (CUI RO17702794)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50.973,77 RON
Valoare atribuită
50.973,77 RON
Data publicării
23.05.2018 14:54
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
23.05.2018 16:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50.973,77 RON

din 50.973,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.