Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REFILL LASER
- Număr anunț
- DA20435442
- Autoritate contractantă
- COMUNA CUZA VODA (CONSILIUL LOCAL CUZA VODA) (CUI 17841903)
- Furnizor / câștigător
- SC ADAMSIT SOLUTIONS SRL-D (CUI RO30326999)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 328 RON
- Valoare atribuită
- 328 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 09:59
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
328 RON
din 328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro