Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE CURATENIE SI INTRETINERE NUMAR DE REFERINTA: 6 PRET DE CATALOG: 755,81 RON / Unitat
- Număr anunț
- DA20431920
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.1 (CUI 13562485)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL CONSTRUCT IDEAL SRL (CUI RO29555719)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 755,81 RON
- Valoare atribuită
- 755,81 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 16:08
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
755,81 RON
din 755,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro