Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet tipizate scolare
- Număr anunț
- DA20428888
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "PROFESOR OPREA MIHAI (CUI 29062966)
- Furnizor / câștigător
- ACTONPRES GROUP SRL (CUI RO25155248)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 214,88 RON
- Valoare atribuită
- 214,88 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 14:05
- Termen limită
- 28.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 23.05.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
214,88 RON
din 214,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro