Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie materiale de curatenie unitate

Număr anunț
DA20442411
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC DE TURISM SI ALIMENTATIE ARIESENI (CUI 12848714)
Furnizor / câștigător
COPY DISTRIBUTION SRL-D (CUI 32902184)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360,45 RON
Valoare atribuită
360,45 RON
Data publicării
24.05.2018 13:52
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 13:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360,45 RON

din 360,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.