Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cos din rachita de tarna
- Număr anunț
- DA20439917
- Autoritate contractantă
- MUZEUL NATIONAL AL SATULUI "DIMITRIE GUSTI (CUI 4754848)
- Furnizor / câștigător
- MAN DISTRIBUTION SRL (CUI 35686948)
- Cod CPV
- 03432000-7 · Cosuri impletite (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.380 RON
- Valoare finală
- 2.380 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 12:29
- Data finalizării
- 25.05.2018 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.