Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRESTARI SERVICII DE CURATENIE

Număr anunț
DA20437209
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LANGA TRIBUNALUL TELEORMAN (CUI 4253685)
Furnizor / câștigător
BĂRBĂLĂU STELICA PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 37337677)
Cod CPV
90910000-9 · Servicii de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.316 RON
Valoare atribuită
15.316 RON
Data publicării
24.05.2018 10:56
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.316 RON

din 15.316 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.