Ofertă acceptată Cumpărare directă

baterie

Număr anunț
DA20443055
Autoritate contractantă
EDIL SAL PREST (CUI 36443211)
Furnizor / câștigător
VADATI SRL (CUI RO19134950)
Cod CPV
42131400-0 · Robinete sau vane pentru instalatii sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24,79 RON
Valoare atribuită
24,79 RON
Data publicării
24.05.2018 14:14
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24,79 RON

din 24,79 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.