Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intocmire documentatii tehnice de executie amanejare spatii agrement

Număr anunț
DA20441161
Autoritate contractantă
Orasul Turceni (CUI 4813480)
Furnizor / câștigător
SECTIA DE PROIECTARE JUDETEANA S.R.L. (CUI RO6067590)
Cod CPV
71421000-5 · Servicii de amenajare peisagistica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
24.05.2018 13:12
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.