Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GENTAMICIN KRKA 80mg/2ml *10fiole / GENTAMICINUM
- Număr anunț
- DA20441133
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC BAIA DE ARAMA (CUI 4337581)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33631400-6 · Antibiotice si medicamente chimioterapeutice de uz dermatologic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219 RON
- Valoare atribuită
- 220,50 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 13:11
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
220,50 RON
din 219 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro