Ofertă acceptată Cumpărare directă

lapte dulce,cascaval,unt

Număr anunț
DA20434679
Autoritate contractantă
GRADINITA DE COPII CU PROGRAM PRELUNGIT NR 30 PLOIESTI (CUI 29191936)
Furnizor / câștigător
ALBALACT SA (CUI RO1755369)
Cod CPV
15511500-8 · Lapte integral (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
738,72 RON
Valoare atribuită
738,72 RON
Data publicării
24.05.2018 09:32
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 07:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

738,72 RON

din 738,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.