Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de Dirigentie de Santier in domeniul CFDP - Cai Ferate, Drumuri si Poduri

Număr anunț
DA20356617
Autoritate contractantă
COMUNA FALCIU (CUI 4540003)
Furnizor / câștigător
Hortolomei Gh. Paul (CUI 22219797)
Cod CPV
71520000-9 · Servicii de supraveghere a lucrarilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36.670 RON
Valoare finală
36.670 RON
Data publicării
16.05.2018 11:17
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.