Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 9,5% sub estimat
iaurt
- Număr anunț
- DA20442304
- Autoritate contractantă
- SCOALA CU CLS I-VIII NR. 11 ORADEA (CUI 12541735)
- Furnizor / câștigător
- PRODLACTA SRL (CUI RO16837815)
- Cod CPV
- 15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 68,82 RON
- Valoare atribuită
- 62,31 RON 9,5% sub estimat
- Data publicării
- 24.05.2018 13:48
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
62,31 RON
din 68,82 RON estimat
9,5%
Adjudecat la 90,5% din estimat · economie 6,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.