Atribuită Cumpărare directă

Pachete alimentare de Ziua Comunei 15 august 2024

Număr anunț
DA36273200
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA IERII (PRIMARIA VALEA IERII) (CUI 5562115)
Furnizor / câștigător
OPEN DRINK S.R.L. (CUI 22198031)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
20.000 RON
Data publicării
08.08.2024 14:30
Data finalizării
12.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.000 RON