Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare Microbuz Opel Movano

Număr anunț
DA20451676
Autoritate contractantă
COMUNA BALESTI (CUI 4410704)
Furnizor / câștigător
PROXIMUS BROKER DE ASIGURĂRI SRL (CUI 26305769)
Cod CPV
66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752,38 RON
Valoare atribuită
752,38 RON
Data publicării
25.05.2018 11:48
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752,38 RON

din 752,38 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.