Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 12,4% sub estimat

Achizitie masini de tuns iarba - D.R.D.P. Craiova

Număr anunț
DA20421786
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.170,82 RON
Valoare atribuită
1.901 RON 12,4% sub estimat
Data publicării
23.05.2018 10:19
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.901 RON

din 2.170,82 RON estimat 12,4%

Adjudecat la 87,6% din estimat · economie 269,82 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.