Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cartus HP 21 C9351AE Negru Memorie RAM DDR2 Desktop Elixir 512MB PC2-5300 Cablu UTP 3mU

Număr anunț
DA20449878
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CENTRALA, MUNICIPIUL CAMPINA (CUI 28978311)
Furnizor / câștigător
SMARTEAMS SOLUTIONS SRL (CUI 22193042)
Cod CPV
30192113-6 · Cartuse de cerneala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
314 RON
Valoare atribuită
314 RON
Data publicării
25.05.2018 10:30
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

314 RON

din 314 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.