Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse suport permis acces personal + hartie A4 autocolanta

Număr anunț
DA20441984
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01110 IASI (CUI 4701452)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
940 RON
Valoare atribuită
940 RON
Data publicării
24.05.2018 13:38
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
24.05.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

940 RON

din 940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.