Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE LOTURI 2; 5; 7; 12; 13; 17; 22 CONFORM ANUNT ADV1009827

Număr anunț
DA20432322
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
Furnizor / câștigător
SELADO COM SRL (CUI RO15250579)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.449,61 RON
Valoare atribuită
10.449,61 RON
Data publicării
23.05.2018 17:23
Termen limită
28.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 09:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.449,61 RON

din 10.449,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.