Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET PRODUSE LOTURI 1; 3; 4; 6; 8; 9; 10; 11; 14; 15; 16; 18; 19; 20; 21; CONFORM ANUNT ADV1009827
- Număr anunț
- DA20432260
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii Nationale - Unitatea Militara 01145 (CUI 27741219)
- Furnizor / câștigător
- EVIDENT GROUP SRL (CUI RO3645710)
- Cod CPV
- 30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.540,95 RON
- Valoare atribuită
- 10.540,95 RON
- Data publicării
- 23.05.2018 17:04
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.540,95 RON
din 10.540,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro