Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ghivece negre 12 cm; Tavite alveolare 66 alveole; Tavite alveolare 128 alveole
- Număr anunț
- DA20410554
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- HORTIGALA SRL (CUI RO17779623)
- Cod CPV
- 19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 184,80 RON
- Valoare atribuită
- 184,80 RON
- Data publicării
- 22.05.2018 12:04
- Termen limită
- 27.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 13:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
184,80 RON
din 184,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro