Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE MATERIALE DE BIROTICA SI PAPETARIE

Număr anunț
DA20435770
Autoritate contractantă
Caminul pentru Persoane Varstnice Stefan cel Mare si Sfant (CUI 3346859)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI RO18589287)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare atribuită
15.000 RON
Data publicării
24.05.2018 10:10
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.000 RON

din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.