Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE VEHICUL DACIA LOGAN

Număr anunț
DA20448975
Autoritate contractantă
Oras Zlatna (CUI 4331031)
Furnizor / câștigător
AUROCAR 2002 SRL (CUI RO11690410)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
371,60 RON
Valoare atribuită
371,60 RON
Data publicării
25.05.2018 09:52
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

371,60 RON

din 371,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.