Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REVIZIE PERIODICA DACIA LOGAN MAI 35117 / MAI 35118
- Număr anunț
- DA20447356
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
- Furnizor / câștigător
- EUROCAR SUD S.A. (CUI RO6278996)
- Cod CPV
- 50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.716,18 RON
- Valoare atribuită
- 2.716,18 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 08:40
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 09:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.716,18 RON
din 2.716,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro