Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție servici de masa pentru sărbătorirea cuplurilor la aniversarea a 50 de ani de la căsătorie
- Număr anunț
- DA20433834
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
- Furnizor / câștigător
- MARIA ANTONIA SERVICII S.R.L. (CUI 36369638)
- Cod CPV
- 39221110-1 · Vesela (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.010 RON
- Valoare atribuită
- 3.010 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 08:59
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.010 RON
din 3.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro