Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dosare plastic si Hartie copiator A4
- Număr anunț
- DA20434487
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MIHAIL GRIGORE STURDZA" AL JUDETULUI IASI (CUI 4701630)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 22852000-7 · Dosare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 835,65 RON
- Valoare atribuită
- 835,65 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 09:25
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
835,65 RON
din 835,65 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro