Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATURA PVC EURO CU COADA METALICA
- Număr anunț
- DA20449063
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE A SECTORULUI 1 (CUI 12293095)
- Furnizor / câștigător
- GRUNDWAL S.R.L. (CUI RO14163610)
- Cod CPV
- 39812400-1 · Articole de maturat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8,84 RON
- Valoare atribuită
- 8,84 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 09:55
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8,84 RON
din 8,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro