Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus toner (45K) si Unitate imagine (drum) Lexmark MX 711
- Număr anunț
- DA20443631
- Autoritate contractantă
- TRIBUNALUL ILFOV (CUI 29342362)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 30124000-4 · Piese si accesorii pentru masini de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.502 RON
- Valoare atribuită
- 3.502 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 14:36
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.502 RON
din 3.502 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro