Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE ECHIPAMENTE IT - PROIECT „SANSA pentru Beceni – Impreuna reusim” POCU/140/4/2/114909

Număr anunț
DA20441032
Autoritate contractantă
CENTRUL DE FORMARE PROFESIONALA, ORIENTARE, CONSILIERE SI PLASARE A FORTEI DE MUNCA ”FORMATEMP” (CUI 28441180)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
32324000-0 · Televizoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
99.474,59 RON
Valoare atribuită
99.474,59 RON
Data publicării
24.05.2018 13:08
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

99.474,59 RON

din 99.474,59 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.