Ofertă acceptată Cumpărare directă

PRIMUS ADEZIV ALB INTERIOR 25KG(MICRO),TENCUIALA RIG. IPSOS RIMANO UNI 25KG PE

Număr anunț
DA20431312
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
115,24 RON
Valoare atribuită
117,43 RON
Data publicării
23.05.2018 15:32
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 09:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

117,43 RON

din 115,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.