Ofertă acceptată Cumpărare directă

Buget, finanțe, contabilitate

Număr anunț
DA20451403
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala nr.8 (CUI 4602106)
Furnizor / câștigător
FAXMEDIA CONSULTING SRL (CUI RO15185560)
Cod CPV
80530000-8 · Servicii de formare profesionala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
890 RON
Valoare atribuită
890 RON
Data publicării
25.05.2018 11:36
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

890 RON

din 890 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.