Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitionare Reportofon digital cu USB incorporat Sony ICDUX560B, Negru cu card de memorie atasat
- Număr anunț
- DA20444831
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- MIDA SOFT BUSINESS SRL (CUI RO16005870)
- Cod CPV
- 32330000-5 · Aparate audio si video de inregistrare si redare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.286,73 RON
- Valoare atribuită
- 1.286,73 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 15:19
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 24.05.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.286,73 RON
din 1.286,73 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro