Ofertă acceptată Cumpărare directă

TONERE PENTRU IMPRIMANTELE SCOLII

Număr anunț
DA20451101
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 CHIJIC (CUI 22786465)
Furnizor / câștigător
SIND ŞANSA SRL (CUI RO29431710)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.515 RON
Valoare atribuită
1.515 RON
Data publicării
25.05.2018 11:24
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 11:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.515 RON

din 1.515 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.