Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie pentru tiparit

Număr anunț
DA20453070
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta Craiova (CUI 5002142)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197630-1 · Hartie pentru tiparit (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
95.848,78 RON
Valoare atribuită
95.848,78 RON
Data publicării
25.05.2018 12:47
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

95.848,78 RON

din 95.848,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.