Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plicuri si Tavite pentru documente

Număr anunț
DA20452632
Autoritate contractantă
GARDA FORESTIERA SUCEAVA (CUI 16376339)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
320,70 RON
Valoare atribuită
320,70 RON
Data publicării
25.05.2018 12:31
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 16:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

320,70 RON

din 320,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.