Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plicuri pentru CD de hartie alba cu fereastra, gramaj 80 gr.

Număr anunț
DA20449515
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE STATISTICA (CUI 7593088)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI RO6562512)
Cod CPV
30199230-1 · Plicuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.002,40 RON
Valoare atribuită
1.002,40 RON
Data publicării
25.05.2018 10:13
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.002,40 RON

din 1.002,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.