- Număr anunț
- DA20447210
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Spital Bucuresti Jilava (CUI 4266146)
- Furnizor / câștigător
- EURO VALVES DISTRIBUTION SRL (CUI RO34188163)
- Cod CPV
- 30194810-6 · Teuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45,50 RON
- Valoare atribuită
- 45,50 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 08:31
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45,50 RON
din 45,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro