Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD extern portabil Silicon Power Armor A75, 2TB, military grade shockproof, USB 3.1 Gen1 / Type-C,
- Număr anunț
- DA20448397
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL JUDETEAN CONSTANTA"TEODOR T. BURADA (CUI 4859860)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232000-4 · Echipament periferic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319,32 RON
- Valoare atribuită
- 319,32 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 09:29
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 09:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319,32 RON
din 319,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro