Ofertă acceptată Cumpărare directă

LAPTOP DELL INSPIRON GAMING, 15.6- INCH FHD - Cercetare - Ref.7184

Număr anunț
DA20439109
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
Furnizor / câștigător
ENEIDA TRADING SRL (CUI 16787636)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.571,43 RON
Valoare atribuită
4.571,43 RON
Data publicării
24.05.2018 12:00
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.571,43 RON

din 4.571,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.