Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Sony CFast 128GB, citire 530MB/s, scriere 510MB/s
- Număr anunț
- DA20434610
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE CULTURA "AUGUSTIN BENA" ALBA (CUI 22474900)
- Furnizor / câștigător
- F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
- Cod CPV
- 30234600-4 · Memorie flash (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,52 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,52 RON
- Data publicării
- 24.05.2018 09:29
- Termen limită
- 29.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 25.05.2018 10:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,52 RON
din 1.512,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro