Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale pentru spect. Visul uney nopti de vara

Număr anunț
DA20447023
Autoritate contractantă
TEATRUL DE NORD SATU MARE (CUI 3897220)
Furnizor / câștigător
DECOLUX SRL (CUI RO3192946)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67,22 RON
Valoare atribuită
67,22 RON
Data publicării
25.05.2018 08:20
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
25.05.2018 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67,22 RON

din 67,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.